AgileByExample 2016

AgileByExample 2016

Zaproszenie dla AgileSilesia :)

Witajcie,

Agenda tegorocznej edycji AgileByExample (10–12 października, Warszawa) jest już gotowa – zarys widać na http://2016.agilebyexample.com/agenda – z biegiem czasu będzie się tam pojawiało coraz więcej informacji o speakerach i prezentacjach.

Mamy:

  • 4 keynotów (Jurgen Appelo, Henrik Kniberg, Brian Marick, prof. Andrzej Koźmiński)
  • 18 zaproszonych speakerów z mnóstwem ciekawych opowieści
  • 24 krótkich (15 minutowych) prezentacji wybranych spośród ponad 60 zgłoszeń
  • Prawie domknięty plan 18 warsztatów na Dojo pierwszego dnia konferencji
  • Historie z m. in. Google, Intela, Spotify, Nokii oraz mBanku, CITI, PZU, Avivy, OLX

Planujemy oczywiście dodatkowe atrakcje jak sesja lightning talków, panel dyskusyjny o przyszłości agile czy cieszące się ogromnym powodzeniem w poprzednich latach Ask The Expert oraz Coaching Corner.

Ogromne podziękowania należą się radzie programowej (Ewa Gowin, Andy Brandt, Jacek Wieczorek oraz Jakub Szczepanik) – która ogromnie pomogła nam przedrzeć się przez tę ogromną liczbę zgłoszeń, które dostaliśmy 🙂

Warto nie ociągać się z kupnem biletów ­ do końca września obowiązuje cena 1400 zł + VAT (z dojo 1700 zł) – http://2016.agilebyexample.com/tickets. Oczywiście na hasło ‘AgileSilesia’ jest 15% zniżki 🙂

Poszukujemy też kilku (najchętniej młodszych) woluntariuszy do pomocy przy obsłudze konferencji zgłoszenia proszę kierować na info@agilebyexample.com.

Do zobaczenia w październiku na ABE,
Zespół #abe16
Emilka Bojańczyk, Magda Dobruk, Karina Wądołowska, Łukasz Szóstek, Mateusz Srebrny, Piotr Burdyło i Piotr Szczygieł